Organizatorzy

Pomysłodawcą i organizatorem A[u]kcji trzy serca jest Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” działające przy Katedrze Marketingu na Politechnice Rzeszowskiej. Jesteśmy jedną z najstarszych, największych oraz najprężniej działających organizacji studenckich na Politechnice Rzeszowskiej. W swoich szeregach Koło skupia co roku około czterdziestu członków.

Celem naszej organizacji jest pobudzanie w kreatywnych, młodych ludziach chęci zdobywania wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności związanych z prowadzeniem badań marketingowych oraz szeroko rozumianym marketingiem. Działając w Kole, studenci mają możliwość rozwijania zainteresowań naukowych związanych z różnymi aspektami aktywności promocyjnej przedsiębiorstw i organizacji. Okazją do tego jest udział w licznych seminariach, konferencjach oraz prelekcjach biznesowych. Ważnym aspektem działalności Koła jest współpraca z innymi organizacjami studenckimi, przede wszystkim kołami naukowymi oraz Samorządem Studenckim Politechniki Rzeszowskiej.

„Cenionym wyróżnikiem naszego Koła są nieograniczone możliwości rozwijania umiejętności organizacyjnych oraz interpersonalnych”

Jednym ze sztandarowych projektów Koła jest organizowane co roku Nocne Spotkanie z Reklamą, podczas którego szerokiej publiczności prezentowane są najciekawsze reklamy z całego świata zgrupowane w kilka kategorii. W grudniu 2015 r. XV edycja Nocnego Spotkania z Reklamą zgromadziła ponad 1000 widzów a także została rozszerzona o pierwszą edycję dwudniowej konferencji naukowej pod nazwą MarketingON. Siła innowacji., której zwieńczeniem dnia drugiego był właśnie pokaz najlepszych reklam z całego świata. Swoją obecnością na konferencji zaszczycili nas znakomici prelegenci tj. Pani Marta Półtorak, Pan Bartosz Górski, Pan Artur Wiza, twórcy kampanii „Stop wariatom drogowym” a także dr Stanisław Mazur. Warto też wspomnieć, że Nocne Spotkanie z Reklamą w roku 2015 zwyciężyło ogólnopolski konkurs na studencki projekt roku w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna organizowany przez grupę PZU.

Do cyklicznych organizowanych przez nas eventów zaliczmy także przedjuwenaliową rozgrzewkę – Olimpiwiadę, która wśród rzeszowskich studentów nie tylko Politechniki cieszy się sporym zainteresowaniem.

Od roku w strukturach naszego Koła działa telewizja studencka Hi5. Prowadzona jest przez ambitnych studentów Politechniki Rzeszowskiej. Jej celem jest dostarczanie informacji wszystkim studentom i mieszkańcom miasta Rzeszów, poprzez wywiady, sondy uliczne i inne interesujące materiały o tematyce akademickiej. W produkcjach nie brakuje także akcentów humorystycznych. Zapraszamy do śledzenia kanału Hi5 na youtube: www.youtube.com/user/TheSKNKM. Można tam znaleźć m. in film „Iterum” promujący Rzeszów oraz Politechnikę Rzeszowską, który ukazał się lutym 2013 roku i był jednym z najbardziej spektakularnych sukcesów Koła w ostatnich latach.

Dbając o prospołeczny wymiar naszej działalności, wspieramy akcje charytatywne jak chociażby „Studenckie Mikołajki” organizowane przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, aby zakupić mikołajkowe prezenty dla dzieci z domów dziecka, współpracujemy ze Stowarzyszeniem BRUNO. Od zeszłego roku dołączamy tu także A[u]kcję Trzy Serca – autorską akcję naszego Koła o której więcej informacji można uzyskać w zakładce o projekcie.

Jeśli mają Państwo ochotę dokładniej poznać działalność naszego Koła Naukowego zapraszamy na nasz profil na facebooku www.facebook.com/SKNKM/ oraz na stronę internetową www.brief.prz.edu.pl.